AKTUALNOŚCI

2018-08-24 14:37:57 | Autor:Administratorzy

Komisja Licencyjna informuje

  print

Komisja Licencyjna informuje, że:  

 

  1. Na posiedzeniu dnia 23.08.2018r. przyznała licencje  na sezon 2018/2019 następującym sędziom:

 

  1. Top Amator B

 

  1. Gawęcki Damian
  2. Szrek Marcin

 

  1. III liga

 

  1. Białacki Przemysław (warunkowa)
  2. Bińkowski Albert
  3. Kowalski Mateusz
  4. Moskal Jakub
  5. Pieron Jakub
  6. Śliwa Marek
  7. Żołądek Tomasz

 

  1. IV Liga

 

  1. Adach Krzysztof
  2. Adamska Anna
  3. Cena Roman
  4. Detka Daniel
  5. Dywan Krzysztof (warunkowa)
  6. Jamka Adam (warunkowa)
  7. Kaczmarczyk Mateusz (warunkowa)
  8. Kowalski Rafał
  9. Kubicki Jacek
  10. Leszczyński Adrian
  11. Piekarski  Krzysztof
  12. Sitarz Adrian
  13. Sowiński Patryk (warunkowa)
  14. Wysocki Paweł  (warunkowa)

 

  1. Liga okręgowa

 

  1. Chrzanowski Jakub
  2. Gach Paweł (warunkowa)
  3. Kaczmarski Łukasz (warunkowa)
  4. Kozieł Aleksander
  5. Mierzwa Marcin
  6. Poseniak Krzysztof
  7. Pytlos Piotr
  8. Sypuła Przemysław
  9. Wiśniewski Krzysztof (warunkowa)
  10. Wrona Dominik (warunkowa)
  11. Zygadło Marcin

 

  1. Klasa „A”

 

  1. Bajur Marcin
  2. Chrzanowska Katarzyna
  3. Grzywacz Piotr
  4. Jachowski Radosław
  5. Kołomański Przemysław
  6. Kotaś Marcin
  7. Kowalicki Mateusz (warunkowa)
  8. Olejarczyk Grzegorz (warunkowa)
  9. Pęcherz Mateusz (warunkowa)
  10. Purtak Karol

 

  1. Klasa „B”

 

  1. Borkowski Artur
  2. Buras Janusz (warunkowa)
  3. Cedro Kacper
  4. Cieślak Michał
  5. Czubak Emil
  6. Dalach Szymon
  7. Długosz Bartosz (warunkowa)
  8. Gadomski Kamil
  9. Kawiński Dawid  (warunkowa)
  10. Kiliszek Eryk
  11. Kochański Jakub
  12. Maj Karol
  13. Muchacki Grzegorz
  14. Pisarek Patryk (warunkowa)
  15. Prokop Michał
  16. Skrzyniarz Jakub  (warunkowa)
  17. Stanek Łukasz (warunkowa)
  18. Szczurek Filip
  19. Walkowicz Jakub
  20. Witkowski Piotr
  21. Zając Patryk

 

  1. Sędziowie do dyspozycji Zarządu KS ŚZPN

 

  1. Budny Robert
  2. Duda Dariusz
  3. Frączkiewicz Robert (warunkowa)
  4. Frydryk Dariusz
  5. Gospodarczyk Tomasz
  6. Górczyński Szczepan
  7. Jagieła Michał
  8. Jakubowski Mariusz
  9. Kandyba Mariusz
  10. Kondrak Tomasz
  11. Łosiak Mateusz (warunkowa)
  12. Rękawik Rafał
  13. Skalski Sławomir
  14. Sokołowski Rafał
  15. Sprzęczka Marcin
  16. Śliwa Andrzej
  17. Świątkiewicz Sylwester

 

  1. Sędziowie pozostali

 

  1. Barański Jarosław
  2. Bielecki Marcin
  3. Błachucińska Aleksandra  (warunkowa)
  4. Bydłosz Michał
  5. Bzymek Paweł
  6. Chrapkiewicz Radosław
  7. Długosz Radosław
  8. Dziewięcki Filip
  9. Gawron Krzysztof
  10. Górzyński Paweł (warunkowa)
  11. Góźdź Sylwester
  12. Janowski Dawid
  13. Janus Marcin
  14. Jaworski Paweł
  15. Kaczmarczyk Piotr
  16. Kaczor Dominik (warunkowa)
  17. Karkut Tomasz (warunkowa)
  18. Karwowski Łukasz
  19. Kostecki Aleksander
  20. Kowalski Piotr (warunkowa)
  21. Łukasik Paweł  (warunkowa)
  22. Maciejewski Wiktor
  23. Mikulski Łukasz
  24. Mochocki Dawid (warunkowa)
  25. Molenda Michał
  26. Nowak Cezary
  27. Ozimina Adrian
  28. Partyka Adam (warunkowa)
  29. Polak Łukasz
  30. Pryt Paweł
  31. Rogowski Jakub
  32. Saniawa Paweł
  33. Sokół Wiktor
  34. Stelmaszczyk Maksym (warunkowa)
  35. Stępień Wojciech
  36. Strabanik Norbert (warunkowa)
  37. Szmuc Tomasz
  38. Szurek Michał
  39. Szymczak Łukasz (warunkowa)
  40. Śnioch Konrad
  41. Tracz Paweł
  42. Wasilewski Krzysztof (warunkowa)
  43. Woźniczka Szymon
  44. Wójcik Jacek (warunkowa)
  45. Zdyb Tomasz
  46. Zięba Hubert (warunkowa)

 

  1. Sędziowie próbni

 

  1. Bąk Dawid
  2. Błażejewski Jakub (warunkowa)
  3. Buras Ernest
  4. Buras Wojciech
  5. Czerwiak Łukasz
  6. Czerwiński Kacper  (warunkowa)
  7. Dekiel Bartłomiej
  8. Dulęba Przemysław
  9. Kalisz Jakub
  10. Karwacki Adam
  11. Kasprzyk Bartosz
  12. Korban Mateusz
  13. Kozub Dawid
  14. Kuc Jan  (warunkowa)
  15. Kukulski Miłosz
  16. Matachowski Patryk
  17. Miter Sebastian
  18. Nowak Jakub
  19. Pawlik Hubert (warunkowa)
  20. Reczko Mateusz
  21. Satława Mateusz
  22. Skowronek Bartosz
  23. Ślusarczyk Daniel
  24. Wartałowicz Bartosz (warunkowa)
  25. Wleciał Kamil
  26. Zając Kamil  (warunkowa)
  27. sędziowie, którzy otrzymali licencje warunkowe  zobowiązani są do uzupełnienia braków w dokumentacji licencyjnej do dnia 31 sierpnia 2018 r..  O szczegółowe informacje o brakach w dokumentacji należy zwrócić się do A. Ubożaka lub Kierownika Sekcji. Nie uzupełnienie braków w/w terminie skutkować będzie odsunięciem od obsady na całą rundę jesienną sezonu 2018/2019;
  28. wyznaczyła dodatkowy termin do złożenia wniosków licencyjnych dla sędziów, którzy nie otrzymali licencji (wobec braku złożenia w ogóle dokumentacji licencyjnej) do dnia 31 sierpnia 2018 r.. Nie złożenie wniosków w tym dodatkowym   terminie skutkować będzie  brakiem możliwości bycia obsadzanym na mecze w  całej rundzie jesiennej sezonu 2018/2019.
 

Wróć

Zobacz więcej aktualności

2018-12-06 10:05:03

PM ŚZPN

Do programu mentorskiego na sezon 2018/19 zostało powołanych 12 sędziów.                               

zobacz więcej
2018-12-05 10:32:39

Przewodniczący KS ŚZPN informuje

Przewodniczący KS ŚZPN informuje, że:     Na posiedzeniu dnia 4 grudnia 2018 r. Zarząd KS ŚZPN postanowił wskazać KS PZPN  jako ka

zobacz więcej
2018-11-29 08:08:12

Tytułu Sędziego Zasłużonego i Honorowego Kolegium Sędziów PZPN

Regulaminu Nadawania Tytułu Sędziego Zasłużonego i Honorowego Kolegium Sędziów PZPN   Tytuł sędziego ZASŁU

zobacz więcej
2018-11-29 08:03:42

Przewodniczący KS ŚZPN informuje

Test pisemny oraz pomiar tkanki tłuszczowej dla wszystkich sędziów III  i IV ligi przed wyborem kandydatów do awansu do II  i III &nb

zobacz więcej