POZOSTALI

1
Bator Maksymilian
SEKCJA:Skarżysko Kamienna
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
2
Bielecki Marcin
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2012
DATA URODZENIA: 1987-07-15
3
Binek Jakub
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2020
DATA URODZENIA: 2004-02-01
4
Borowiecki Kacper
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
5
Broniś Tomasz
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
6
Chrapkiewicz Radosław
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2015
DATA URODZENIA: 1995-03-04
7
Czarnecki Paweł
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
8
Czarnowski Jakub
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2020
DATA URODZENIA: 1996-09-12
9
Czubak Emil
SEKCJA:Skarżysko Kamienna
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
10
Dróżdż Maksymilian
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
11
Dulęba Przemysław
SEKCJA:Skarżysko Kamienna
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
12
Dzięcioł Adrian
SEKCJA:Skarżysko Kamienna
SĘDZIA OD: 2020
DATA URODZENIA: 2000-03-14
13
Gadomski Kamil
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: 1998-09-11
14
Garczarczyk Krzysztof
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2020
DATA URODZENIA: 1993-02-23
15
Gierada Kamil
SEKCJA:Ostrowiec
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
16
Górzyński Paweł
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
17
Góźdż Sylwester
SEKCJA:Starachowice
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
18
Hańćko Maciej
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
19
Jakubowski Mariusz
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2006
DATA URODZENIA: 1975-02-08
20
Jakubowski Mikołaj
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2020
DATA URODZENIA: 2004-05-18
21
Janeczko Krzysztof
SEKCJA:Sandomierz
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: 1987-06-06
22
Janowski Dawid
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
23
Jas Łukasz
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
24
Karkut Tomasz
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2013
DATA URODZENIA: 1978-03-10
25
Karwowski Łukasz
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
26
Kowalicki Mateusz
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2008
DATA URODZENIA: 1986-11-20
27
Kowalski Maksymilian
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
28
Kowalski Piotr
SEKCJA:Ostrowiec
SĘDZIA OD: 2000
DATA URODZENIA: 1979-01-12
29
Kozubek Kamil
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: 2004-08-01
30
Krzeszowski Kacper
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
31
Ksel Cezary
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
32
Kupis Eryk
SEKCJA:Skarżysko
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: 2002-09-19
33
Kurcbart Piotr
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2020
DATA URODZENIA: 2001-05-18
34
Marek Wojciech
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
35
Mikulski Łukasz
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2011
DATA URODZENIA: 1984-02-18
36
Molenda Michał
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2008
DATA URODZENIA: 1986-07-06
37
Orkisz Tomasz
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
38
Parlicki Maciej
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2020
DATA URODZENIA: 2003-09-20
39
Partyka Adam
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2014
DATA URODZENIA: 1987-10-25
40
Pawlik Hubert
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
41
Pawłowski Łukasz
SEKCJA:Sandomierz
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: 1984-05-20
42
Pryt Paweł
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2012
DATA URODZENIA: 1993-01-25
43
Reczko Mateusz
SEKCJA:Sandomierz
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
44
Rodak Mateusz
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
45
Ryczkowski Mateusz
SEKCJA:Ostrowiec
SĘDZIA OD: 2020
DATA URODZENIA: 2004-08-10
46
Saniawa Paweł
SEKCJA:Sandomierz
SĘDZIA OD: 2008
DATA URODZENIA: 1980-12-25
47
Satława Mateusz
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
48
Śnioch Konrad
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2010
DATA URODZENIA: 1983-08-23
49
Stanisławski Jakub
SEKCJA:Skarżysko Kamienna
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
50
Syska Maciej
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
51
Szafarczyk Jacek
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2020
DATA URODZENIA: 1986-03-04
52
Szczygieł Mikołaj
SEKCJA:Ostrowiec
SĘDZIA OD: 2020
DATA URODZENIA: 2005-04-11
53
Sztandera Hubert
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
54
Szymański Wiesław
SEKCJA:Ostrowiec
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
55
Tracz Paweł
SEKCJA:Ostrowiec
SĘDZIA OD: 2008
DATA URODZENIA: 1981-05-08
56
Turski Błażej
SEKCJA:Skarżysko Kamienna
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
57
Wartałowicz Bartosz
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
58
Wójcik Jacek
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2004
DATA URODZENIA: 1971-08-16
59
Zawadzki Krzysztof
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
60
Żołądek Michał
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2020
DATA URODZENIA: 2003-07-27
61
Łazurko Bogdan
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2022
DATA URODZENIA: 2005-03-11
62
Łukasik Adrian
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: -0001
DATA URODZENIA: -0001-11-30
63
Łukasik Paweł
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2005
DATA URODZENIA: 1975-09-05
Asystent szczebla centralnego
Wrona Dominik
SEKCJA:Kielce
SĘDZIA OD: 2010
DATA URODZENIA: 1990-10-27

fot. Grzegorz Sojka www.kieleckapilka.pl

Wróć