AKTUALNOŚCI

2018-11-29 08:08:12 | Autor:Administratorzy

Tytułu Sędziego Zasłużonego i Honorowego Kolegium Sędziów PZPN

  print

Regulaminu Nadawania

Tytułu Sędziego Zasłużonego i Honorowego Kolegium Sędziów PZPN

 

  1. Tytuł sędziego ZASŁUŻONEGO może być nadany jeżeli:

 

  1. Tytuł sędziego HONOROWEGO może być nadany jeżeli:

 

  1. Tytuł sędziego HONOROWEGO może być nadany również osobie nie będącej sędzią piłkarskim która w sposób szczególny zasłużyła się dla sportu piłkarskiego a przy tym swoją działalnością przyczyniła się do rozwoju i umocnienia organizacji sędziowskiej.

 

  1. Tytuł sędziego ZASŁUŻONEGO i HONOROWEGO w szczególnych przypadkach być przyznany również pośmiertnie decyzją Zarządu KS PZPN na wniosek właściwego Kolegium Sędziów wojewódzkiego ZPN.

 

  1. Wnioski o nadanie tytułów sędziego ZASŁUŻONEGO i HONOROWEGO składają wojewódzkie Kolegia Sędziów do Kolegium Sędziów PZPN. Rozpatruje je zbierająca się co najmniej dwa razy w roku – pięcioosobowa Kapituła powołana na dwuletnią kadencję przez Przewodniczących wojewódzkich Kolegiów Sędziów. Zaopiniowane pozytywnie wnioski Kapituła przedkłada Zarządowi Kolegium Sędziów PZPN.

 

  1. Wnioski o nadanie tytułu sędziego ZASŁUŻONEGO I HONOROWEGO Kolegium Sędziów PZPN składa do Zarządu PZPN celem zatwierdzenia.

 

  1. Kandydatura może być zgłoszona, jeżeli sędzia otrzymał wcześniej inne odznaczenie macierzystego Związku Piłki Nożnej.

 

  1. Wnioski muszą być wypełnione w sposób elektroniczny na stosownym druku. Wszystkie pozycje muszą być dokładnie i szczegółowo wypełnione.

 

  1. Do każdego wniosku należy dołączyć fotografię (aktualną) podpisaną na odwrocie nazwiskiem sędziego oraz nazwą Związku Piłki Nożnej.

 

  1. Dane zawarte we wniosku muszą być zgodne z kartą ewidencyjną sędziego.
 

Wróć

Zobacz więcej aktualności

2019-02-14 14:17:52

Zmiana logotypu oraz naszywek

Szanowni Państwo,   W imieniu Polskiego Związku Piłki Nożnej, uprzejmie informuję o zmianie logotypu Kolegium Sędziów PZPN oraz naszywek znajdujących się na

zobacz więcej
2019-02-14 14:12:09

Szkolenie dla kandydatów na sędziów piłki nożnej plażowej

Komunikat Przewodniczącego Zespołu Piłki Nożnej Plażowej KS PZPN w Warszawie: Działając w imieniu Kolegium Sędziów PZ

zobacz więcej
2019-02-13 10:05:19

Kurs sędziowski - WIOSNA 2019

Kolejne spotkanie dla kandydatów na sędziów odbędzie się 21 lutego 2019 r. o godzinie 18.00 w siedzibie ŚZPN.

zobacz więcej
2019-02-12 21:46:36

Informacja Zarządu KS ŚZPN

Zarząd KS ŚZPN informuje, że: na posiedzeniu w dniu 06.02.2019 r. Zarząd ŚZPN zatwierdził decyzję Zarządu KS, iż po rundzie jesiennej sez

zobacz więcej