AKTUALNOŚCI

2020-09-05 14:23:15 | Autor:Administratorzy

Licencje sedziowskie

  print

Przewodniczacy KS SZPN : 

  1. informuje, ze Komisja Licencyjna na posiedzeniu dnia 2 wrzesnia 2020 r. przyznala licencje sedziowskie nastepujacych sedziom:

 

Top Amator B 

  1.  Gawecki Damian
  2.  Szrek Marcin
  3.  Sliwa Marek 

III liga 

  1. Adamska Anna
  2. Binkowski Albert
  3. Detka Damian
  4. Jamka Adam
  5. Moskal Jakub
  6. Pieron Jakub
  7. Sowinski Patryk (warunkowa)

 IV Liga 

  1. Cieslak Michal
  2. Chrzanowski Jakub
  3. Koziel Aleksander
  4. Olejarczyk Grzegorz
  5. Piekarski  Krzysztof
  6. Szczurek Filip (warunkowa)
  7. Wysocki Pawel
  8. Zajder Maciej (warunkowa)
  9. Zoladek Tomasz 

Liga okregowa 

  1. Chrzanowska Katarzyna
  2. Grzywacz Piotr
  3. Kawisski Dawid
  4. Kotas Marcin (warunkowa)
  5. Maj Karol
  6. Prokop Michal (warunkowa)
  7. Purtak Karol
  8. Pytlos Piotr (warunkowa)
  9. Wrona Dominik 

Klasa „A” 

  1. Borkowski Artur
  2. Buras Janusz
  3. Cedro Kacper
  4. Czerwinski Kacper (warunkowa)
  5. Dalach Szymon (warunkowa)
  6. Dekiel Bartlomiej (warunkowa)
  7. Kochanski Jakub
  8. Kozub Dawid
  9. Mierzwa Marcin
  10. Ozimina Adrian (warunkowa)
  11. Szmuc Tomasz
  12. Zieba Hubert

 Klasa „B” 

  1. Antonik Kamil
  2. Bak Dawid
  3. Buras Ernest
  4. Bydlosz Michal
  5. Dlugosz Bartosz
  6. Dlugosz Radoslaw
  7. Fatyga Karolina
  8. Gebura Rafal (warunkowa)
  9. Jedrycha Damian
  10. Kocia Pawel
  11. Matachowski Partyk
  12. Mochocki Dawid (warunkowa)
  13. Stepien Wojciech
  14. Wasilewski Krzysztof (warunkowa)
  15. Zajac Kamil
  16. Zielonka Radoslaw 

Sdziowie do dyspozycji Zarzdu KS ZPN 

  1. Budny Robert
  2. Cena Roman
  3. Duda Dariusz
  4. Fraczkiewicz Robert
  5. Frydryk Dariusz
  6. Gach Pawe
  7. Gospodarczyk Tomasz
  8. Górczyski Szczepan
  9. Jachowski Radosaw
  10. Jagiela Micha (warunkowa)
  11. Jakubowski Mariusz
  12. Kandyba Mariusz (warunkowa)
  13. Kondrak Tomasz
  14. Kubicki Jacek
  15. Losiak Mateusz  (warunkowa)
  16. Rekawik Rafa (warunkowa)
  17. Rzeszutek Rafa
  18. Sokolowski Rafa (warunkowa)
  19. Sprzeczka Marcin
  20. Sypula Przemyslaw (warunkowa)
  21. Sliwa Andrzej
  22. Swiatkiewicz Sylwester 

Sdziowie pozostali

  1. Bielecki Marcin
  2. Chrapkiewicz Radoslaw
  3. Duleba Przemysaw (warunkowa)
  4. Januchta Bartomiej (warunkowa)
  5. Jaworski Pawe
  6. Kaczmarczyk Piotr
  7. Kaniewski Maciej (warunkowa)
  8. Karkut Tomasz
  9. Karwowski ukasz
  10. Kieek Micha(warunkowa)
  11. Kowalski Piotr
  12. Lesiak Micha (warunkowa)
  13. ukasik Pawe
  14. Molenda Micha
  15. Partyka Adam
  16. Pryt Pawe (warunkowa)
  17. Reczko Mateusz
  18. Saniawa Pawe
  19. Skowronek Bartosz
  20. Szurek Micha
  21. lusarczyk Daniel
  22. nioch Konrad (warunkowa)
  23. Tracz Pawe
  24. Wartaowicz Bartosz
  25. Woniczka Szymon
  26. Zdyb Tomasz 

Sdziowie pozostali – X próbny marzec 2019 

  1. Broni Tomasz
  2. Czarnecki Pawe (warunkowa)
  3. Dród Maksymilian
  4. Futoma Patryk (warunkowa)
  5. Górnicki Karol (warunkowa)
  6. Jaboski Oskar (warunkowa)
  7. Jamio Marcin (warunkowa)
  8. Kasprzyk Karol (warunkowa)
  9. Mazur Wojciech
  10. Pitak Bartosz
  11. Sitarz Kacper (warunkowa)
  12. Sochacki Iwo (warunkowa)
  13. Sucheski Pawe
  14. Sztandera Bartosz (warunkowa)
  15. Tomala Daniel 

Sdziowie pozostali – XI próbny czerwiec 2019 

  1. Pru Micha (warunkowa)
  2. Tomanek Wiktor (warunkowa) 

Kandydaci – XII próbny marzec 2020 

  1. Borowiecki Kacper (warunkowa)
  2. Dybaa Adam
  3. Dziaowski Szymon
  4. Gbski Grzegorz
  5. Gielniewski Przemysaw
  6. Gierada Kamil
  7. Grzesik Radosaw
  8. Janeczko Krzysztof
  9. Jas ukasz
  10. Kozowski Damian
  11. Kozowski Kamil (warunkowa)
  12. Kozubek Kamil
  13. Ksel Cezary
  14. Kudelski Adrian
  15. Lisowski Mateusz
  16. ukasik Adrian
  17. Marek Wojciech (warunkowa)
  18. Mita Bartomiej (warunkowa)
  19. Mita Samuel
  20. Molda Przemysaw (warunkowa)
  21. Nagórny Tomasz (warunkowa)
  22. Nasidowski Krystian (warunkowa)
  23. Niebudek Micha
  24. Nowak Igor (warunkowa)
  25. Nowak Mateusz
  26. Osuch Jakub Bogusaw
  27. Pacholczak Adrian (warunkowa)
  28. Pasieka Sawomir
  29. Pawowski ukasz (warunkowa)
  30. Rodak Mateusz
  31. Sylwanowski Robert (warunkowa)
  32. Syska Maciej (warunkowa)
  33. Szymaski Wiesaw (warunkowa)
  34. Wierzgacz Pawe

 

  1. przedstawia list sdziów, którzy w ogóle nie zoyli wniosku, a mianowicie:

 III liga 

  1. Kowalski Mateusz 

IV Liga 

  1. Kaczmarczyk Mateusz
  2. Kowalski Rafa
  3. Sitarz Adrian
  4. Winiewski Krzysztof
  5. Zygado Marcin 

Liga okrgowa 

  1. Koomaski Przemysaw
  2. Muchacki Grzegorz
  3. Pcherz Mateusz 

Klasa „A” 

  1. Buras Janusz
  2. Gadomski Kamil
  3. Kliszek Eryk 

Klasa „B” 

  1. Czubak Emil
  2. Janiec Kamil
  3. Pawlik Hubert 

Sdziowie pozostali 

  1. Górzyski Pawe
  2. Gód Sylwester
  3. Janowski Dawid
  4. Kukulski Miosz
  5. Miter Sebastian
  6. Nowak Cezary
  7. Satawa Mateusz
  8. Stanek ukasz
  9. Stelmaszczyk Maksym
  10. Strabanik Norbert
  11. Wójcik Jacek 

Sdziowie pozostali – X próbny marzec 2019

  1. Banach Wiktor
  2. Broek ukasz
  3. Czajka Marcel
  4. Domagalski – abdzki  Pawe
  5. Gawroski Bartosz
  6. Górski Erwin
  7. Kaczmarczyk Jakub
  8. Kowalski Maksymilian
  9. Lubelski Damian
  10. Michalski Przemysaw
  11. Niedbaa Jakub
  12. Pawlak Antoni
  13. Patek Dawid
  14. Starachowski Pawe
  15. Stefanski Mikoaj
  16. Winiewski Mateusz
  17. Wodarczyk Szymon
  18. Zwierzchowski Jakub 

Sdziowie pozostali – XI próbny czerwiec 2019 

  1. Buczkowski Patryk
  2. Litwinek Maciej
  3. Pietruszka Pawe
  4. Wiatrowski Patryk 

Kandydaci – XII próbny marzec 2020 

  1. Arczewski Pawe
  2. Bartczak Jakub
  3. Bator Maksymilian
  4. Borowiecki Mateusz
  5. Chrzszcz Jakub
  6. Czarnecki Piotr
  7. Gusiski Jakub
  8. Gruca Antoni
  9. Hacko Maciej
  10. Jastrzb Piotr
  11. Juszczykiewicz Bartosz
  12. Kamela Monika
  13. Kieek Mateusz
  14. Kudelski Krzysztof
  15. Kupis Eryk
  16. Leniewski Arkadiusz
  17. Lipieniecki Maciej
  18. Lis Adrian
  19. Maecki Mateusz
  20. Marlica Micha
  21. Nowicki Miosz
  22. Ogórek Dominik
  23. Oóg Arkadiusz
  24. Petelicka Oliwia
  25. Piwowar Miosz
  26. Piwowarczyk Damian
  27. Pytowski Micha
  28. Safian Jacek
  29. Sokiewicz Norbert
  30. Surdy Stanisaw
  31. Sztandera Hubert
  32. Tarkowski Bartosz
  33. Tumulec Kacper
  34. Turski Baej
  35. Twarzewski Piotr
  36. Wiech Kamil
  37. Wojcieszyski Piotr
  38. Woniak Micha
  39. Wójtowicz Marcin
  40. Zawadzki Krzysztof
  41. Zitarski Pawe

 

Ponadto, informuje, ze Komisja licencyjna wyznaczyla sedziom, ktorzy otrzymali licencje warunkowa termin do uzupelnienia brakow do dnia 10 wrzesnia 2020 r. ( do tego dnia dokumenty musza wplynac lub byc zlozone do siedziby Zwiazku) Informacja o brakach, ktore musza zostac uzupelnione zostanie przekazana w poniedzialek droga mailowa. Jednoczesnie Komisja wyznaczyla dodatkowy termin do zlozenia dokumentacji licencyjnej dla osob, ktore nie uczynily tego w pierwszym terminie do dnia 10 wrzesnia 2020 r. (do tego dnia dokumenty musza wplynac lub byc zlozone do siedziby Zwiazku).

 

Wróć

Zobacz więcej aktualności

2020-09-17 16:18:51

Komunikat Sekcja Kielce

Spotkanie organizacyjne dla kandydatow na sedziow - ZIMA 2020.  

zobacz więcej
2020-09-14 15:56:58

Lista klubow

Aktualna lista klubow uczestniczacych w programie rozliczania del. sedziowskich przez SZPN Kielce: 1

zobacz więcej
2020-09-09 22:40:20

Egzaminy biegowe sedziow - harmonogram

W dniu 18-08-2020 Zarzad KS SZPN ustalil termin egzaminow biegowych dla sedziow III ligi oraz egzaminy poprawk

zobacz więcej
2020-09-08 19:14:37

Komunikat Zarzadu SZPN - COVID 19

W dniu 07.09.2020r. na posiedzeniu Zarzadu SZPN podjeto nastepujace decyzje :

zobacz więcej